VIEW

BILDO

OBRAZ - BILDO (Esperanto)

Projekt BILDO definuje textilní obraz jako součást dekorace moderního interiéru. V tomto směru je zásadní i možnost LED podsvětlení, které doplní atmosféru domu, bytu, kanceláře, jednací místnosti či recepce. Zákazník může vybírat z knihovny tematických fotografií nebo si nahrát vlastní motiv.

EVOLUCE

Sublimačnímu potisku textilu se věnujeme od roku 2012. V roce 2019 jsme vyrobili náš první textilní fotoobraz a výsledek nás doslova nadchnul. Takové odstíny a hloubka barev! Navíc s výměnnou grafikou a možností podsvětlení. Hned nám bylo jasné, že tento OBRAZ si zaslouží být samostatným produktem. BILDO je brand, se kterým bychom rádi prorazili i v zahraničí.

 

 

Při tvorbě loga jsem kladl důraz na klientův produkt - obraz. Logo samotné pouze rámuje to podstatné a důležité pro zadavatele… obsah na plátně. 
Přimhouřím oko, nastavím dlaně palci proti sobě a vyříznu tak kus reality, na který se chci zaměřit. Vznikne orámování. Motiv loga. Ohnutý levý horní roh pak symbolizuje nahrání nového souboru - vlastního motivu.

 

 

APLIKACE

GALERIE

WEB