VIEW

GAST-PRO

 

Společnost GAST-PRO s.r.o. působí v oblasti profesionální gastrotechnologie a vybavení již od roku 1993.

Za uplynulé období jsme realizovali stovky významných zakázek nejen v domovském regionu Krkonoš, ale i v celé ČR a zahraničí. Právem se proto můžeme zařadit mezi úzkou skupinu nejúspěšnějších společností v oboru.

V souladu s počátečními vizemi jsme v Trutnově vybudovali „Centrum služeb pro profesionály v gastronomii". Zde pro naše zákazníky nabízíme ucelený rozsah služeb od poradenství a projekce gastro provozů přes přípravu dodávek a montáží technologií, až po odborné konzultace a zaškolení personálu. Zásadní důraz klademe na zajištění spolehlivého technického servisu. Nedílnou součástí našich služeb je i odborný kuchařský servis zahrnující pořádání kulinářských seminářů, kurzů vaření a prezentací moderních technologií. Tyto akce probíhají ve vlastním kuchařském studiu. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na naši odbornou gastro prodejnu, jejíž náplní je prodej a distribuce veškerého obrátkového sortimentu a vybavení souvisejícího s provozem profesionálních kuchyní.

Společnost GAST-PRO s.r.o. si klade za cíl být ve všech svých aktivitách především seriózním, spolehlivým, průhledným a dlouhodobě stabilním partnerem všem svým zákazníkům.

Pro tento projekt jsem vytvořil nové logo, manuál jeho použití, základní grafické prvky pro sazbu, vizitky a další propagační materiály.

 

 
Centrum služeb pro profesionály v gastronomii.REDESIGN

PRINT

GALERIE

WEB