La Bohème

Lifestylový magazín určený každému, kdo se nespokojí s málem a vyhledává prvotřídní kvalitu. Objevuje pro Vás nové trendy v bydlení, architektuře a designu. Cestuje s Vámi po světě, nabízí Vám nová dobrodružství. Doporučí Vám věhlasné gastronomie i vybrané nápoje. Neunikne mu to nejlepší ze světa kultury. Přinese Vám zajímavosti z historie a umění.

MOTTO


Don't take yourself
so seriously,
nobody else does!

 

 

Bohém
je člověk, který žije netradičním (nekonformním) životním stylem. Užívá života plnými doušky. Bohémský styl života se často spojuje s trávením času ve společnosti ostatních (nezřídka podobně orientovaných lidí), v kavárnách, pořádáním intelektuálních večírků, užíváním drog, alkoholismem a (zejména v 19. století) pijáctvím absintu. Krom toho byli bohémové známí i svým osobitým postojem k politice (většinou společensky liberálním), otevřeností k předmanželskému sexu, bujarým společenským životem, a všeobecným užívání života „plnými doušky“.

Bohemia
Čechy. V konfrontaci s jednotlivými čísly magazínu, které jsou zaměřeny na určitou zemi. Vztah Čechů s Francouzi...

Bohéma
Opera Bohéma je opera o čtyřech dějstvích. Její děj se odehrává kolem roku 1830 v Paříži.

Pro tento projekt jsem vytvořil Logo, základní grafické prvky pro sazbu, vizitky, web, propagační materiály. S kolegou jsme pak realizovali celou sazbu časopisu. V této kapitole první aplikace loga a první představy o vizuálu magazínu.

 

MAGAZÍN

PRINT

WEB

 

Součástí projektu byl i náwrh webové stránky pro účely kontaktování redakce a Media Kitu.

 

GALERIE