VIEW

T-MAPY

 

 

Pro tento projekt jsem vytvořil nový vizuální styl, grafický manuál, základní grafické prvky pro sazbu, merkantilní tiskoviny, online a print grafiku, prezentace, infografiky a další propagační materiály. 

 

 

 

ABOUT

Vytváříme špičkové aplikace nejen v oblasti geoinformačních systémů.
Produkujeme prvotřídní geodata.
Rozumíme mapám, geomatice, rozumíme IT a jsme tu vždy pro své klienty.DÁVÁME INFORMACÍM PROSTOR 

 

Jsme lídrem v oblasti geoinformačních technologií v České republice. Naše řešení jsou provozována na všech úrovních veřejné správy od nejmenších obcí přes města, statutární města a krajské úřady až po centrální správu. Vedle komplexních systémů pro veřejnou správu dodáváme specializovaný software pro dispečerská pracoviště, krizové řízení, územní plánování i životní prostředí. 

Pevnou pozici na trhu nám zajišťuje silné technologické zázemí a expertní znalosti a zkušenosti našich zaměstnanců. Zákazníkům nabízíme orientaci v nejnovějších trendech a hluboké znalosti příslušných procesů včetně aktuálně platné legislativy. Mezinárodní zkušenosti jsme získali díky účasti na velkých projektech v Německu, USA, Velké Británii, ve Skandinávii, na Kypru a v Moldavsku. 

Trendy v oboru geoinformačních technologií nejen sledujeme, ale dlouhodobě usilujeme o to být i jejich aktivními tvůrci. V průběhu let jsme se podíleli a podílíme na řešení řady projektů Technologické agentury ČR i dalších výzkumných subjektů. Významně se angažujeme v oblasti GeoInfoStrategie a projektu Digitální technické mapy ČR.

 

GALERIE

RECENZE

WEB